Jdi na obsah Jdi na menu
 


Devět měsíců

22. 7. 2011

Tak vám musím zaštěkat, že to dospívání vážně nestojí za nic. Jak jsem si minule stěžovala, že mi začal jinak vonět zadeček a občas po mě na zemi zůstala barevná šmouha, tak to byl jen slabý odvar toho, co přišlo teď. Už 4 dny mám zákaz stýkat se se strejdou Sabarem a i Orsi má dovoleno být se mnou jen pod přísným dohledem paničky. Ptáte se na důvod? No nejspíš je to asi proto, že po mě najednou strejda začal skákat. Nejdřív jsem teda myslela, že je to nějaká nová hra, ale paničce se vůbec nelíbila a čím víc to Sabarovi zakazovala, tím silněji po mě skákal, až mě to bolelo a jednou jsem dokonce až kvikla - to když jsem nabyla dojmu, že místo strejdova objetí jsem byla sevřena ve svěráku. V tu chvíli paničce došla trpělivost a zavřela do kotce nejdřív strejdu a - protože jsem mu prý pořád oxidovala před kotcem - následně i mě. Dlouho jsem nechápala, co v tom kotci mám asi tak dělat - vždyť to bylo poprvé, co jsem byla zavřená! Panička mi tam pro zabavení nosila plastové lahve a já pochopila, že jsem asi v té práci, jak říkají páníčci, a tak jsem lahve promptně sešlapávala a trhala jim hrdla. Jenže potom paničce došly a donesla mi jen balón - a zavřela! A já seděla v kotci a nechápala, co se ode mě čeká. Až po dlouhé době mi došlo, že se čeká jen na jedinou věc - až přestanu hárat. Ale jak to mám udělat???

Panička mě samozřejmě bere ven, ale vždycky jen na chvilku a nenechá mě ani pořádně proběhnout, pořád jenom "čurat, čurat" a hned zase trapem zpátky do kotce. A ke vší hrůze, než vyjdeme, mi na zadeček stříká takovou smradlavou vodičku. Prý sprej na háravé feny, který odpuzuje psy! Takový kecy!! Po jedné z aplikací, kdy jsem kýchala nejen já, ale i panička, tato konstatovala, že má takový pocit, že jediné, koho sprej skutečně odpuzuje, jsme my dvě. A pak taky řekla, že se už těší na ty společné noci se mnou. A to jsem teda zpozorněla, jaké noci s paničkou? Že bych dostala na noc propustku z kotce a spinkala s paničkou? Nebo o co teda jde?

Jenže panička moc nevysvětluje, řekla jen, že spolu pojedeme pryč a víc se nebaví. Ale musí to být vážné, protože v obýváku se kupí spousta věcí, mezi nimi i mých, také se včera odvažovaly moje granulky a stavěl takový divný látkový domeček - taktéž v obýváku, kde jinde. Tak jsem zvědavá, co z tohohle bude. Tím spíš, že už druhý den v kuse leje jak z konve. Ale piškoty jedou s námi, tak to snad tak špatné nebude.